Trener Rijeke zna kako srušiti Milan: Moj prijatelj Petković mora odigrati veliku utakmicu

Direktor Milana Frederic Massara je moj bivši igrač i prijatelj, Juniora Messiasa sam trenirao u Crotoneu, dobar sam s Paolom Maldinijem... Znači, jasno vam je gdje sam u utorak navečer, rekao nam je Cosmi

Čovjek itekako ima svojih briga s Rijekom koja je ljetos igrački dizajnirana dok njemu na pamet nije padalo da bi uopće mogao sjesti na klupu jednog hrvatskog kluba, ali sa pustim godinama u Serie A i Ligi prvaka iza sebe, Serse Cosmi je istinski rutiner svog posla i stručnjak koji ne otklanja medijske istupe.

Danci nanijeli Hrvatskoj najteži poraz u povijesti reprezentacije!
KAKVA ŠAMARČINA

Hrvatska rukometna reprezentacija izgubila je 37-22 od svjetskog prvaka Danske u posljednjem nastupu na prijateljskom turniru u Oslu. U prvom poluvremenu zabila je samo šest golova i pošteno se izblamirala

Istra - Hajduk 1-1: Perišić zabio prvijenac, ali nije bilo dovoljno za slavlje! 'Bili' su došli do boda
DOČEKAO GOL

Prvi je put hrvatski reprezentativac krenuo od prve minute otkad nosi dres Hajduka, a okrunio je to prekrasnim golom. No, bilo je to samo za bod jer je Istru krasno na početku u vodstvo doveo Lawal
Pogledajte spektakularan prvi gol Ivana Perišića za Hajduk! Uopće ga nije htio slaviti!?
DOBRODOŠAO U HNL

Napokon je dočekao i to. Ivan Perišić odapeo je ljevicom s 12-13 metara iz voleja i pogodio suprotnu malu mrežicu za oduševljenje Aldo Drosine. Uopće nije slavio gol!