Komentari 3

Tudorova Verona utrpala četiri komada, Kalinić asistirao

Verona je u prošlom kolu Serie A iznenađujuće izgubila od posljednje Salernitane, no Igor Tudor i njegovi igrači pokazali su da je to bio samo jedan loš dan u uredu. Gorak okus od neugodnog poraza isprali su velikom pobjedom protiv Sassuola.

01:53

Klub iz grada Romea i Julije je u 22. kolu Serie A na gostovanju pregazio Sassuolo s 4-2. Verona je dominirala od početka dvoboja, a tu svoju dominaciju je i materijalizirala krajem prvog poluvremena golovima Caprarija (37) i Baraka (44).

U nastavku je Sassuolo dva puta smanjivao na gol zaostatka preko Scamacce (54) i Defrela (67), ali oba je puta Barak (57-11m, 90+4) vraćao Veronu na dva gola prednosti i do zaslužene pobjede.

Campionato di Calcio Serie A - Hellas Verona FC vs US Salernitana

Posljednjih nekoliko minuta u završnici dobio je hrvatski napadač Nikola Kalinić i iskoristio na najbolji mogući način. Asistirao je Baraku u 94. minuti za 4-2.

Navijači Hajduka već danima željno osluškuju što se događa u Italiji. Kaliniću na ljeto istječe ugovor s Veronom, spominjalo se kako bi se već ovu zimu mogao vratiti na Poljud, ali zasad od toga nema ništa.

Igor Tudor i dalje računa na njega, minutaža i nije neka, ali igra gotovo svaku utakmicu. Ivor Pandur i Boško Šutalo su pobjedu svoje momčadi odgledali s klupe.

Ovom pobjedom Verona je preskočila Sassuolo na ljestvici, sada je 10. sa 30 bodova, dva više od 11. Sassuola. Na vrhu je Inter sa 49 bodova, jednim više uz utakmicu manje od drugog Milana.