Komentari 6

Udinese preskočio Milan na 2. mjestu, Di Natale za pobjedu

1

Nogometaši Udinesea ne posustaju u borbu za vrh nakon 9. kola Serie A u kojem su slavili protiv Palerma 1-0. Momčad iz Udina zaostaje za vodećim Juveom za bod

Pogotkom prvog strijelca lige Antonia Di Natalea nogometaši Udinesea pobijedili su Palermo u 10. kolu Serie A i vratili se tako na drugo mjesto ljestvice...

Momčad iz Udina i dalje ne posustaje pa su ove nedjelje još jednom slavili pritom sačuvavši svoju mrežu netaknutom. Za gol odluke protiv Palerma pobrinuo se kapetan Di Natale svojim sedmim prvenstvenim pogotkom, a najbolja obrana lige i nakon devet odigranih susreta u Serie A ima svega 3 primljena gola.

U ostalih pet do sada odigranih nedjeljnih susreta domaćini su gostima prepustili samo jedan bod, a uzela ga je Novara kod Leccea odigravši 1-1.

Uvjerljivi na svom terenu bili su Siena, Bologna i Parma. Siena je s 4-1 ispratila Chievo, Bologna je vodstvo Atalante u nastavku okrenula na 3-1, dok je Parma postigla po gol u svakom poluvremenu za 2-0 protiv Cesene. Najneizvjesnije je bilo u Firenci gdje je Fiorentina s 1-0 svladala Genou, a strijelac je bio Lazzari.

U posljednjoj utakmici 10. kola večeras igraju Cagliari i Lazio.