Komentari 10

United napokon nekoga i dobio, škarice Arsenalova Torreire...

1

Manchester United je u posljednjih mjesec dana u Premier ligi upisao poraz i dva remija, a danas uvjerljivo slavio s igračem više protiv slabašnog Fulhama. Arsenal je dobio Huddersfield

Momčad Josea Mourinha pobijedila je nakon mjesec dana!

U 16. kolu Premier lige na Old Traffordu Manchester United je s 4:1 pobijedio Fulham golovima Younga, Mate, Lukakua i Rashforda.

Mourinhova momčad je već u prvom poluvremenu došla do velike prednosti od tri gola. U 13. minuti vodstvo je donio Young nakon sjajnog solo prodora, a zatim su zabijali Mata u 28. i Lukaku u 42. minuti.

Gosti su smanjili u 67. minuti preko Kamare koji je bio uspješan realizator jedanaesterca, no nadu u preokret ugasio je Andre-Frank koji je samo dvije minute kasnije dobio drugi žuti karton.

'Crveni vragovi' znali su iskoristiti igrača više te su u 83. minuti došli i do četvrtog gola kojeg je zabio Rashford maestralno pogodivši iskosa uz lijevu vratnicu.

Od trijumfa kod Bournemoutha u 11. kolu, izgubio je kod Man. Cityja pa remizirao sa Southamptonom i Arsenalom te mu je današnje slavlje bilo ključno kako bi zadržao realne šanse za borbu za Ligu prvaka, odnosno borbu za (barem) četvrtu poziciju.

A na četvrtoj poziciji trenutno se nalazi Arsenal koji Mourinhovoj momčadi nije dopustio da smanji zaostatak jer je na Emiratesu u posljednjim minutama došao do minimalne 1:0 pobjede protiv Huddersfielda.

'Topnici' su nakon dosta muke i čak 12 udarca po golu došli do gola vrijednog sva tri boda u 83. minuti kada je Aubameyang pored tri suparnička braniča uspio nabaciti na peterac za Lucasa Torreiru koji pogađa - škaricama!

U ostala tri susreta igrana od 16 sati, West Ham je na Olimpijskom stadionu s 3:2 pobijedio Crystal Palace, Burnley kod kuće slavio 1:0 protiv Brightona, a Cardiff istim rezultatom (1:0) pobijedio Southampton.