Utrčao na teren i fotografirao se s Ronaldom: Otkrio sve detalje

Duša mi ne bi bila mirna da nisam utrčao na teren. Shvaćam da je to što sam učinio bilo malo pogrešno. Molio sam ga za jednu fotografiju i rekao mu da je najbolji, rekao je navijač

Izabranici Matjaža Keka su na domaćem terenu s 2-0 slavili protiv Portugala u prijateljskoj utakmici (2-0), a slovenski su navijači u euforiji dočekali ponajveću svjetsku nogometnu zvijezdu Cristiana Ronalda. Čekali su ga već na aerodromu, neki i ispred hotela, a jedan je i utrčao na teren za vrijeme susreta samo kako bi dobio fotografiju s Ronaldom.

International Friendly - Slovenia v Portugal

Uspio je to napraviti u prvom poluvremenu te je na koljenima molio Ronalda za fotografiju, a portugalska zvijezda pristala je na fotografiju za što je dobio i nagradu i vidu poljupca u čelo. Nakon toga su ga otpratili s travnjaka, a tribine Stožica su mu zapljeskale.

Ronaldo dobio poljubac usred utakmice u Ljubljani pa živčan gestikulirao sucu: 'Dva penala!'

Riječ je o navijaču Janezu Kozelju koji je za Radio Kranj otkrio sve detalje utrčavanja na teren. Kako kaže, ovaj je trenutak čekao zadnjih 20 godina, samo da Ronaldo dođe u Sloveniju.

- Duša mi ne bi bila mirna da nisam utrčao na teren. Shvaćam da je to što sam učinio bilo malo pogrešno. Molio sam ga za jednu fotografiju i rekao mu da je najbolji - objasnio je Janez.

Vjerojatno ga čeka kazna od 1.000 eura, ali dobio je ono što je čekao gotovo cijeli život.