Komentari 77

Jakirović sucu: J...m ti mater sto puta! Strupar: Ovo je komedija! Dosudili su pa poništili penal

Viktoria Plzen pobijedila je Dinamo 1-0 golom iz penala. I 'modrima' je dosuđen u drugom poluvremenu, ali na koncu i poništen. Situacija koja je sve zbunila

Josip Mišić pucao je s dvadesetak metara, golman Viktorije Plzen loše je reagirao i odbio loptu na peterac. Do nje je došao Martin Baturina, pokušao je pucati po golu, ali golman Stanek je ušao u njega i srušio ga na pod.

Trening Stojkovića i Kačavende 01:50

Dinamova klupa predvođena Sergejem Jakirovićem poludjela je na grčkog suca Siridoupoulosa koji je samo odmahnuo rukom i pustio da se igra nastavi. Kada je lopta otišla u aut, na iznenađenje svih je sudio jedanaesterac za hrvatskog prvaka. I priredio pravi cirkus koji je zbunio sve na terenu.

Ovaj put su igrači Viktorije skočili na njega, tražili objašnjenje, a onda je Grk otišao sam pogledati snimku. I na koncu je poništio penal!

Plzen: UEFA Konferencijska liga, Viktoria Plzen - GNK Dinamo

Zbunilo je to igrače Dinama koji nisu shvatili što se događa, no tek nakon nekoliko trenutaka bilo je jasno kako sudac prvotno nije niti sudio prekršaj na Baturini, nego je prvo dosudio penal jer je navodno netko od igrača Viktorije loptu dirao rukom. Nakon pregleda snimke je shvatio da tu nema ruke i penal je poništio. Nije nikome bilo jasno zašto nije pregledao snimku prekršaja Staneka nad Baturinom.

Trener 'modrih' Sergej Jakirović bio je bijesan.

- Je*em ti mater u pi**u, da ti je*em sto puta - čulo se u prijenosu.

Bivši dinamovac Branko Strupar u studiju Arenasporta je komentirao:

- Sudac se izgubio, nije znao što gleda, što provjerava. Realno, nije bio penal za Dinamo, ali sudac se pogubio, komedija. A ja više ne znam što je penal, kad je ruka, teško je pratiti taj VAR. Bilo bi bolje da ga računalo radi, jer ako i VAR gledaju ljudi, opet se događaju ljudske pogreške.

Dinamu je poništen gol za 1-1 u 94. minuti pa je hrvatski prvak pretrpio treći poraz u nizu u Konferencijskoj ligi. Jedini gol za pobjedu Viktorije zabio je Chory iz penala u 35. minuti.