Komentari 89

VIDEO Dinamo opet zabio u 94., ali sudac je poništio gol zbog zaleđa! Je li oštetio 'modre'?

Kulenović je izjednačio na 1-1, Jakirović je odahnuo, a njegovi igrači brže-bolje pohitali na centar. No, oglasio se VAR i grčki sudac koji neće ostati Dinamu u lijepom sjećanju

Dinamo je izgubio od Viktorije Plzen (1-0) u 4. kolu Konferencijske lige i tako pretrpio treći poraz u nizu u ovome natjecanju. No, utakmicu su obilježile dvije sporne situacije, a pogotovo ona u 94. minuti kada je 'modrima' poništen gol.

Hrvatski prvak je slavio protiv Lokomotive tako što je prvo izjednačio u 94. minuti i uzeo bod Varaždinu zabivši u istoj minuti, a slatka je ta minuta skoro bila opet u Plzenu. Ristovski je dobio loptu na desnoj strani peterca, ubacio u sredinu, a tamo je bio Kulenović koji je glavom loptu poslao u mrežu.

Plzen: UEFA Konferencijska liga, Viktoria Plzen - GNK Dinamo

Video pogledajte OVDJE

Odahnuo je na klupi Sergej Jakirović, njegov stožer slavio gol, a Kulenović brže-bolje uzeo loptu iz mreže i otrčao do centra. Činilo se kako su se opet spasili poraza u toj zlatnoj 94., ali onda se opet javio sudac Anastasios Siridoupoulos.

Nekoliko minuta bio je u kontaktu s VAR sobom pa na koncu pregledao snimku i poništio gol zbog zaleđa Ristovskog! Povukli su i linije u VAR sobi, ali je još manje jasno. Igrač Dinama i Viktorije su u liniji, teško je uopće procijeniti tko je ispred, ali na Dinamovu nesreću, nakon nekoliko minuta vijećanja, Grci su procijenili kako je Ristovski bio nekoliko milimetara ispred.

Siridopoulos je u glavnoj ulozi bio i u 69. minuti kada je dosudio penal za Dinamo, no ne zbog prekršaja nad Baturinom, kako su mnogi mislili, već zbog ruke koju nitko nije vidio. Na koncu je poništio jedanaesterac nakon što je pregledao snimku.