Komentari 8

VIDEO Bizaran autogol golmana Dinama kumovao porazu lokosa

Ivan Nevistić, golman Dinama na posudbi u Lokomotivi, obranio je penal Hassaneu Bandéu u Puli, ali mu je lopta čudno pala na lakat i odbila se natrag u gol. Istra je na koncu slavila 2-1

Lokomotiva je u kolovozu razbila Istrane u Kranjčevićevoj (4-0), a Puljani su na kišom okupanoj Aldo Drosini dočekali priliku za revanš ovaj ponedjeljak i pobjedom 2-1 u zadnjoj utakmici 14. kola HT Prve lige odmaknuli posljednjem na ljestvici Hrvatskom dragovoljcu na osam bodova razlike.

POGLEDAJTE VIDEO: 24 pitanja s Josipom Pivarićem

Josip Pivarić: 'Costa i Coman su mi radili najveće probleme, a u HNL-u Vešović' | 24 pitanja 06:17

Već u osmoj minuti Istra je povela nakon što je Enis Cokaj igrao rukom u šesnaestercu lokosa, a Ivan Nevistić - zabio autogol. Pucao je Hassane Bandé, golman na posudbi iz Dinama obranio mu je udarac, ali lopta mu je pala na lakat i odbila se unatrag i nije je uspio stići.

Iako je Marko Dabro već u 15. minuti izjednačio za goste iz Kranjčevićeve, Istra je došla do pobjede novim penalom nakon igranja rukom. Ovaj put krivac je bio Ibrahim Aliyu, igrala se 52. minuta, a realizator je bio Dion Drena Beljo, napadač na posudbi iz Osijeka, kojega je došao pogledati Nenad Bjelica.

Pula: NK Istra 1961 protiv NK Lokomotiva u 14. kolu Prve HNL

Ivan Nevistić (23) karijeru je počeo u Đakovu, prošao je mlađe kategorije Osijeka pa kao junior 2015. otišao u Rijeku. Afirmaciju je stekao u Varaždinu, gdje je boravio na posudbi u dva navrata, kao i jednom u Muri.

Početkom ove godine potpisao je za Dinamo kao zamjena za Dominika Livakovića u slučaju njegova odlaska, ali kako do toga nije došlo, iz Maksimira su ga poslali na novu posudbu, ovaj put u gradskog susjeda Lokomotivu, gdje bi trebao ostati do kraja sezone.