Komentari 112

VIDEO Bombetina Krovinovića, nesmotrenost Batarela i Livaja na 11 - hladan kao špricer

5

Hajduk je u 21. kolu gostovao na Šubićevcu i slavio sa 3-1 zahvaljujući dvostrukom strijelcu s bijele točke, Livaji, i Krovinoviću, koji je fantastično pogodio u drugom poluvremenu

HNL se vratio, nakon 'kiksa' Osijeka protiv Slaven Belupa, na scenu su stupili Šibenik i Hajduk, mjesto radnje: Šubićevac.

Splićani su došli u vodstvo već u 15. minuti preko Marka Livaja nakon što je Batarelo u svom šesnaestercu srušio Mlakara, a Zebec je pokazao na bijelu točku tek nakon pregleda VAR-a.

Šibenik i Hajduk susreli se u 21. kolu HT Prve lige

Šibenik je ekspresno stigao do izjednačenja već deset minuta kasnije kada je kapetan Šibenčana Ćurić majstorski naciljao donji lijevi kut Kalinićeva gola. Bilo je to neobranjivo.

Ipak, Hajduk je na predah otišao s prednošću zahvaljujući još jednoj nesmotrenoj reakciji Batarela. Stoper Šibenika dirao je rukom loptu u kaznenom prostoru, a Zebec je ponovno reagirao nakon konzultacija s VAR sobom. Livaja je ponovno bio precizan. Bili su to njegovi 14. i 15. gol u HNL-u ove sezone, a 4. i 5. iz penala.

U drugom poluvremenu Hajduk je došao do trećeg gola. I to kakvoga! Sjajno je povukao Ljubičić i poslužio Fossatija na boku. Hajdukov veznjak odigrao je za drugog u sredinu i Krovinović je s 19 metara ispred šesnaesterca maestralno plasirao loptu u rašlje!

Jakoliš se oprostio od Hajduka, karijeru nastavlja u Francuskoj

Hajduk je na koncu slavio s 3-1, a s tri nova boda približio se Osijeku na samo dva zaostatka, uz utakmicu manje!