Komentari 17

VIDEO Casemiro dobio crveni i zaplakao, Oršić nije bio ni na klupi. Arsenal pobjegao Cityju

5

Brazilski nogometaš do ove sezone nije dobio crveni karton, a danas je dobio čak drugi u posljednje tri ligaške utakmice. Teško je zadržao suze, a prijeti mu suspenzija od čak četiri utakmice

Uvjerljivom i poletnom igrom nogometaši Arsenala su pobijedili i u 27. kolu engleske Premier lige, kao gosti su s 3-0 bili bolji od Fulhama.

Premier League - Fulham v Arsenal

Već u 15. minuti Arsenal je poveo, ali je pogodak poništen zbog zaleđa. No, bila je to tek kratka odgoda veselja gostujućih igrača koji su u idućih deset minuta postigli dva pogotka i time trasirali put prema novom slavlju. Udarcima glavama pogađali su Brazilci, Gabriel u 21. te Martinelli u 26. minuti.

VIDEO Majstorski gol Kovačića: Pogodio rašlje iz prvog dodira! Spursi iskoristili kiks Liverpoola

Do kraja poluvremena nastavljena je inicijativa gostiju, a pobjeda je osigurana u nadoknadi prvog dijela kada je za 3-0 pogodio Martin Odegaard. U nastavku susreta Arsenal je smirio s napadima i rutinski sačuvao veliku prednost.

Arsenal je vratio prednost od pet bodova koju ima u odnosu na drugoplasirani Manchester City.

United kiksao protiv Southamptona

Na Old Traffordu su Manchester United i Southampton odigrali 0-0, s tim da je od 34. minute Manchester United imao igrača manje na travnjaku nakon izravnog crvenog kartona Casemira zbog grubog starta.

Premier League - Manchester United v Southampton

Brazilac do ove sezone nije dobio crveni karton u karijeri, ali ovo mu je već druga najstroža kazna u dresu Uniteda i prijeti mu duže izbivanje s terena. Naime, brazilski reprezentativac mogao bi propustiti četiri utakmice zato što mu je pokazan izravni crveni karton.

Casemiro je rukama prekrio suze nakon crvenog kartona, a tješio ga je sunarodnjak Anthony. Scenu možete vidjeti klikom OVDJE.

Pogotovo u nastavku susreta nizale su se prilike na obje strane. Tresao se okvir vrata na obje strane, gostujući igrač Walcott je imao situaciju jedan na jedan s De Geeom, no do kraja se mreže nisu tresle.

VIDEO Haaland spasio 'građane'
VIDEO Neočekivani udarac za Liverpool! Presudio mu Billing

Kroz cijelu utakmicu hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car je ostao na gostujućoj klupi za pričuve, dok Mislava Oršića nije bilo u kadru momčadi. Unatoč ovom bodu Southampton je i dalje ostao na posljednjem mjestu ljestvice.

Drugi je ovo ligaški kiks Manchester Uniteda nakon 0-7 u prošlom kolu na Anfieldu protiv Liverpoola.