Komentari 6

VIDEO Neočekivani udarac za Liverpool! Presudio mu Billing

U prošlom kolu 'redsi' su demolirali Manchester United s nestvarnih 7-0, a već iduće su nastradali na gostovanju. Momčad Jurgena Kloppa nastavlja s toplo-hladnim predstavama ove sezone. Salah je promašio penal

U prvoj utakmici 27. kola engleskog nogometnog prvenstva Bournemouth je iznenađujuće na svom terenu svladao Liverpool 1-0 (1-0).

Premier League - AFC Bournemouth v Liverpool

Jedini gol na utakmici postigao je Billing u 28. minuti nakon odličnog prolaska po desnom krilu i dodavanja Ouattare.

Liverpool je najbolju priliku za poravnanje propustio u 69. minuti kada Salah nije zabio iz kaznenog udarca.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE

Ovom pobjedom Bournemouth je skočio na 16. mjesto sa 24 boda, dva više od 18. Leeds Uniteda i 19. Evertona koji se nalaze u zoni ispadanja. Liverpool je ostao peti sa 42 boda, tri manje od četvrtog Tottenham Hotspura koji drži posljednju poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Na čelu je Arsenal sa 63 boda, pet manje ima drugi Manchester City.