Komentari 40

Ronaldo zabio gol Arsenalu pa pogledao prema nebu. Prije pet dana sin mu je umro na porodu

3

Ronaldo se prikrao iza leđa dvojice Arsenalovih braniča i spretno zabio. Nakon zabijenog gola pokazao je prema nebu pokazavši kome posvećuje ovaj gol - sinu preminulom pri porodu...

Samo pet dana nakon velike obiteljske tragedije, Cristiano Ronaldo vratio se onome što najbolje radi - zabijanju golova.

Pogledajte video:

Ronaldo je Georginu upoznao u dućanu i zaljubio se. Trebali su dobiti blizance. Sin nije preživio VIDEO

Arsenal je u susretu 34. kola Premiershipa između pobijedio Manchester United s 3-1. 'Topnici' su na poluvremenu imali prednost 2-1 zahvaljujući golovima Tavaresa i Sake, dok je jedini 'crvenih vragova' djelo čudesnog Portugalca.

Premier League - Arsenal v Manchester United

Matić je ubacio s lijeve strane, Ronaldo se prikrao iza leđa dvojice Arsenalovih braniča i spretno zabio. Nakon zabijenog gola pokazao je prema nebu pokazavši kome posvećuje ovaj gol - sinu preminulom pri porodu...

Gol Ronalda i emotivnu proslavu možete pogledati ovdje.

Bio je to njegov jubilarni 100. gol u Premiershipu, no nekog pretjeranog razloga za slavlje neće imati ako United ne osvoji važne bodove u borbi za Ligu prvaku.

Inače, u sedmoj su minuti navijači Arsenala pružili podršku Ronaldu, slično kao i Liverpoolovi prije nekoliko dana. Za konačnih 3-1 zabio je Xhaka u 70. minuti susreta.

Četvrti Arsenal sada ima 60 bodova, dva manje uz dvije odigrane utakmice više od trećeg Chelseaja, a tri više uz utakmicu više od petog Tottenham Hotspura, dok je Manchester United ostao šesti sa 54 boda.

Na vrhu je Manchester City sa 77 bodova, jedan manje ima drugi Liverpool.