Komentari 19

VIDEO Čudesan gol Juranovića! Zabio slobodnjak za udžbenike

3

Nakon gola Ajaxu iz daljine, Josip je zapaprio i belgijskom Union Saint Gilloiseu u Europskoj ligi u remiju 3-3. Fantastično je prebacio živi zid i pogodio uz samu stativu

Drugu europsku utakmicu zaredom Josip Juranović (27) zabio je gol iz daljine. Ovaj put iz slobodnog udarca sa 17-18 metara u prvoj utakmici osmine finala Europske lige za Union Berlin protiv Union Saint-Gilloisea (3-3).

Doček Juranovića u Dubravi 00:54

Hrvatski reprezentativac pogodio je s puno osjećaja i rotacije lopte preko živog zida uz samu desnu stativu i žestoko proslavio. Ranije je Victor Okoh Boniface zabio za Belgijce.

Hit igrač Svjetskog prvenstva u Katru Josip Juranović stigao je u siječnju u Union Berlin iz Celtica za 8,5 milijuna eura i odmah se pokazao kao vrhunsko pojačanje. Ovo mu je drugi gol u sedmoj utakmici, a ima i tri asistencije.

Europa League - Round of 16 - First Leg - 1. FC Union Berlin v Union Saint-Gilloise

Juranovićev gol Union Saint-Gilloiseu pogledajte OVDJE.

Nastavak je ponudio još drame. Gosti su poveli u 58. minuti preko Yorbea Vertessena, Robin Knoche izjednačio nakon obranjenog penala u 69. minuti, a treće vodstvo Union Saint-Gilloiseu donio je strijelac prvog gola Boniface.

Za konačnih 3-3 zabio je Michel u 89. minuti. Juranović je igrao cijeli susret, a uzvrat je za tjedan dana.