Komentari 35

Ćaleta-Car zabio gol Arsenalu, umalo totalni preokret! Man. City ima sve u svojim rukama

5

Mislav Oršić nije igrao za Southampton u trileru protiv Arsenala koji je završio 3-3 na Emiratesu. Duje Ćaleta-Car ušao je u 41. minuti, a odlično je iskoristio šansu na terenu i zabio gol u 66. minuti

Hrvatski nogometaš Duje Ćaleta-Car (26) zabio je treći gol za Southampton protiv Arsenala u prvoj utakmici 32. kola Premier lige. Utakmica je završila 3-3 nakon velike drame na kraju susreta.

Ćaleta-Car našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme. Pratio je akciju iz kornera u 66. minuti i ostao je usamljen na drugoj stativi, pa je neometano glavom zabio treći gol za 'svece' i tako zadao veliki udarac u Arsenalovoj utrci za titulu.

Gol Ćalete-Cara pogledajte klikom OVDJE.

Premier League - Arsenal v Southampton

Mislav Oršić (30) s klupe je pratio susret. Hrvatski reprezentativac u siječnju se pridružio Southmamptonu nakon transfera iz Dinama, ali je za 'svece' nastupio u samo pet utakmica i odigrao 192 minute.

Liverpool nakon više od mjesec dana pobijedio u Premier ligi

Southampton je poveo 3-1 nakon gola Ćalete-Cara, ali 'topnici' se nisu predali. Kiks na domaćem terenu protiv zadnjeplasirane ekipe lige u trenutku kada su se 'lomila koplja' bila bi katastrofa za sastav Mikela Artete.

VIDEO Haaland na korak od vječnosti: Još tri i bit će najbolji strijelac u povijesti Premier lige

Sve je upućivalo na debakl i poraz, ali kapetan Martin Odegaard zabio je drugi gol londonskog kluba u 88. minuti. Arsenal nije htio podići ruke od utakmice.

Borili su se do samog kraja, a nagrada je došla u obliku trećeg gola. Bukayo Saka izjednačio je 90. minuti, ali Arsenal nije postigao čudo.

Southampton otpisao Oršića za utakmicu. Otkrili su i razlog

U osam minuta sudačke nadoknade nisu slomili čvrsti otpor 'svetaca'. Southamptonu i jedan bod igra veliku ulogu u borbi za ostanak u Premier ligi, dok bi ovaj remi mogao skupo koštati Arsenal na kraju sezone.

Manchester City u subotu igra polufinale FA kupa protiv Sheffield Uniteda, a u Premier ligi nastupaju tek u srijedu u direktnom okršaju s Arsenalom. Taj bi susret mogao odlučiti tko će postati engleski prvak.