Komentari 8

VIDEO Fantastična predstava Khabibovog nasljednika: 'Želim borbu za titulu. Ništa drugo'

Dvije minute trebale su Dagestancu da sruši Greena i odvede borbu u parter, gdje mu rijetki mogu parirati. Tražio je Mahačev priliku za polugu, ovaj se uspijevao obraniti, no od silovitih udaraca nije

Na UFC-ovoj Fight Night 202 priredbi u glavnoj priredbi večeri Dagestanac Islam Mahačev tehničkim nokautom slavio je protiv Bobbyja Greena.

ARMAGEDON SHOW: Forgač, Pejić i Croata - najava velikog finala, osvrt na Miočić vs Ngannou | PODCAST 26:42

'Khabibov nasljednik', kako mu tepaju, pokazao je razliku u kvaliteti i odnio pobjedu nakon 3:23 minute borbe. Iako je Green bio uvjeren u sebe, nije izdržao niti punu rundu. Dvije minute trebale su Dagestancu da sruši Greena i odvede borbu u parter, gdje mu rijetki mogu parirati. Tražio je Mahačev priliku za polugu, ovaj se uspijevao obraniti, no od silovitih udaraca nije.

VIDEO Strašan nokaut Tuivase! Laktom uspavao 'crnu zvijer' pa se okrijepio pivom iz tenisice

Tehnički nokaut Mahačeva pogledajte ovdje.

- Želim borbu za titulu. Ništa drugo. Umoran sam od svega ostalog. Spreman sam, ovdje, uvijek treniram jako. Samo mi recite gdje i kada - rekao je Dagestanac koji je slavio prekidom u četvrtoj uzastopnoj borbi, drugu zaredom u prvoj rundi.

Miočić se vraća još jači? 'Imam insajdersku informaciju iz prve ruke, Stipe je poradio na masi'
Bivšeg UFC borca nasmrt izboli, dvaput se borio s Pokrajcem

Od ostalih borbi vrijedi izdvojiti pobjedu Turmana polugom na ruci i slavlje Priscile Cachoeire, članica tima Figureiedo, sudačkom odlukom, ali nakon što je itekako 'prebila' Ji Yeon Kim.

'Makljažu' u ženskoj muha kategoriji pogledajte ovdje.

Glavni dio priredbe:

Islam Makhachev def. Bobby Green via TKO - R1, 3:23

Wellington Turman def. Misha Cirkunov via submission (armbar) - R2, 1:29

Priscila Cachoeira def. Ji Yeon Kim via jednoglasnom odlukom (29-28, 29-28, 29-28)

Arman Tsarukyan def. Joel Alvarez via TKO - R2, 1:57

Armen Petrosyan def. Gregory Rodrigues via podijeljenom sudačkom odlukom (29-28, 28-29, 30-27)