Gol Frigana za Rijeku protiv Gorice | 24sata

Komentari 6

VIDEO Frigan zabio i Rujevicu digao na noge, Kalik izjednačio

3

U posljednjoj utakmici trećeg kola Prve HNL između Rijeke i Gorice (1-1), napadač domaće momčadi Matija Frigan (19) zabio je za vodstvo na Rujevici.

Rijeka: HNK Rijeka i HNK Gorica sastali se u 3. kolu Prve HNL

Momčad Dragana Tadića igrala bolje, stvorila više šansi i zasluženo stigla do prednosti krajem prvog poluvremena.

U 38. minuti susreta, Gorica je izgubila loptu na sredini terena, a tamo se sjajno snašao Ampem, koji je odlično povukao pa odigrao u prostor za Frigana.

Domaći riječki dečko fantastično se driblingom riješio čuvara pa odapeo s ruba kaznenog prostora gađavši donji lijevi kut. Lopta je efektno zatresla stativu pa se odbila u malu mrežu u suprotnu stranu gola.

Sjajni gol  19-godišnjeg riječkog napadača pogledajte OVDJE

Gol za izjednačenje zabio je Anthony Kalik. Orila se pjesma na Rujevici pa odjednom utihnula. Vojtko je sjajnim ubačajem s boka pronašao Kalika u sredini samo da bi gorički španer iz prve lansirao loptu u mrežu. Pucao je s kojih šest metara te je matirao Labrovića. Kalik je tako stigao do svojeg drugog gola u sezoni, a Gorica izjednačila 15-ak minuta prije kraja.