Komentari 20

VIDEO Glumio Neuera pa ispao Karius: Evo kako je golman Villarreala 'počastio' Liverpool

4

Podsjetio je Rulli mnoge na Lorisa Kariusa, njemačkog golmana koji je u finalu Lige prvaka 2018. bacio u očaj navijače Liverpoola. Golman Villarreala htjet će što prije zaboraviti ovu noć

Liverpool je prvi finalist Lige prvaka! 'Redsi' su nevjerojatnim preokretom (3-2) na Madrigalu slavili protiv Villarreala i ukupnim rezultatom 5-2 kupili ulaznicu za Stade de France 28. svibnja gdje će igrati protiv Reala ili Manchester Cityja.

'Žuta podmornica' uraganski je otvorila utakmicu i povela već u 3. minuti da bi pretkraj prvog poluvremena anulirala prednost Liverpoola s Anfielda. Mnogima se po glavama vrtjelo: Juventus, Bayern, Liverpool. Kakva priča...

A onda je Geronimo Rulli odlučio malo 'počastiti' Liverpool. Istina, Englezi su bolje zaigrali u nastavku ulaskom Luisa Diaza, no golman Villarreala s nekoliko je očajnih poteza potopio svoju 'žutu podmornicu'.

Minuta je 62., Salah daje loptu za Fabinha, Brazilac iskosa nema gdje pucati nego u prvi kut, Rulli trza desno-lijevo i na kraju ga dobije - kroz noge.

Champions League - Semi Final - Second Leg - Villarreal v Liverpool

Prvi gol Liverpoola pogledajte ovdje

Pet minuta kasnije gol za koji krivicu dijeli obrana Villarreala i Rulli. Loše su domaćini postavili offside zamku, Luis Diaz ostao je sam i na pet metara, ali pucao glavom točno u golmana Villarreala. I opet mu je prošla kroz noge.

Drugi gol Liverpoola pogledajte ovdje

A onda u 74. za kompletirani preokret - šlag na tortu 'kriminalne' predstave golmana Villarreala. Izletio je Rulli, u stilu Manuela Neura pokušao presjeći kontru Liverpoola, ali je Sadio Mane vrlo jednostavno došao do lopte, a onda zabio na prazan gol.

Treći gol Liverpoola pogledajte ovdje

Podsjetio je Rulli mnoge na Lorisa Kariusa, njemačkog golmana koji je u finalu Lige prvaka 2018. bacio u očaj navijače Liverpoola. Odmah su ga se nakon toga Redsi riješili, a od prošlog ljeta se, zanimljivo, vratio u klub, no prvoj momčadi nije ni 'primirisao'.

POGLEDAJTE VIDEO: URSA I GABUDIZATOR ZAPJEVALI