VIDEO Grbić debitirao u novom klubu s pet primljenih golova

3

Daleko od idealne premijere u Sheffield Unitedu imao je hrvatski reprezentativni golman Ivo Grbić koji je prije nekoliko dana otišao iz Atletico Madrida i pridružio se engleskom prvoligašu

U prvoligaškom duelu četvrtog kola engleskog FA kupa nogometaši Brightona u gostima su pobijedili Sheffield United s čak 5-2.

Junak pobjede Brightona bio je Portugalac Joao Pedro koji je postigao tri gola, od čega iz penala. U završnici prvog dijela za domaći sastav su strijelci bili Hamer i Osula, dok je prvi golaza goste dao Bounanotte, kada je fantastično pogodio rašlje s 25 metara udaljenosti. U nadoknadi je slavlje gostiju zaokružio Welbeck za konačnih 5-2.

FA Cup - Fourth Round - Sheffield United v Brighton & Hove Albion

Daleko od idealne premijere u Sheffield Unitedu imao je hrvatski reprezentativni golman Ivo Grbić koji je prije nekoliko dana napustio Atletico Madrid te stigao u Sheffield United, inače posljednju momčad na ljestvici Premier lige.

Pet primljenih golova nikako nije ohrabrujući start za nekadašnjeg golmana Hajduka i Lokomotive.

Sve golove na utakmici Sheffield - Brighton pogledajte OVDJE.

Everton iznenađujuće izgubio

U Liverpoolu su se također sudarili premierligaši, a Luton je iznenadio Everton i pobijedio 2-1. Pobjednički gol Luton je postigao u 96. minuti, a strijelac je bio Woodrow. Prije toga su gosti vodili 1-0 nakon autogola Mikolenka u 39. minuti, dok je jedini pogodak za Evertonu dao Harrison u 55. minuti.

VIDEO City prošao Tottenham u Kupu, Kovi i Jošku cijeli susret: Gvardiol 'poludio' na Brazilca

Leicester, donedavni premierligaš, a sada vodeća momčad Championshipa, lako je pred svojim navijačima pobijedio Birmingham 3-0. Sve golove Leicester je postigao u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Vardy u 47., Akgun u 72. te Praet u 88. minuti.

Leeds i Plymouth će ponoviti utakmicu jer je prva, u Leedsu, završila 1-1, dok je nižerazredni Maidstone iznenadio Ipswich, drugu momčad na ljestvici Championshipa te je u gostima slavio 2-1. Gol odluke dao je Corne u 66. minuti.

FA kup igra se i u nedjelju

U prethodna dva dana četvrto kolo FA kupa su preskočili samo Bournemouth i Manchester City, dok će ponovljene utakmice igrati Aston Villa - Chelsea, Nottingham Forest - Bristol City i Coventry - Sheffield Wednesday.

U nedjelju se sastaju West Bromwich - Wolverhampton, Watford - Southampton, Liverpool - Norwich i Newport City - Manchester United, dok u ponedjeljak igraju Blackburn - Wrexham.