Komentari 13

VIDEO Imao je priliku baciti Real u očaj. Promašio prazan gol, a trener je od muke čupao kosu

Kraljevski je klub izvodio korner u 98. minuti iz kojeg su se nadali zabiti gol za izjednačenje. Umjesto toga su skoro primili treći gol, ali je napadač Villarreala promašio čisti zicer...

Real Madrid i Luka Modrić izgubili su od Villarreala s 2-1 u 16. kolu španjolskog prvenstva. Veliki je to kiks madridskog kluba, s obzirom na to da se Barcelona s pobjedom može odvojiti na tri boda prednosti na vrhu La Lige.

Igrala se 47. minuta kada je danas vrlo raspoloženi Gerard Moreno pripremio situaciju za Yeremyja Pinu, a on pogodio za vodstvo domaćina. Karim Benzema izjednačio je iz penala u 60. minuti, a Moreno je u 63. minuti zabio penal za Villarreal i time postavio konačnih 2-1.

LaLiga - Villarreal v Real Madrid

Međutim, Villarreal je imao ogromnu šansu za pobjedu od 3-1 na samom kraju utakmice. Naime, Real je izvodio korner, na skok je došao i golman Thibaut Courtois.

Kraljevski klub nije direktno ubacio u šesnaesterac već su izveli kombinaciju iz kornera koja nije dobro prošla, loptu je uzeo napadač Villarreala Arnaut Danjuma i imao je čisti put prema golu Reala. Pored njega trčao je suigrač, a ispred njih bio je samo jedan branič Reala. Courtois se brzim trkom vraćao prema golu, ali bilo je kasno, Villarreal je imao čistu priliku za pogodak.

Danjuma se na kraju odlučio za udarac umjesto dodavanje, ali je promašio cijeli gol. Trener Villarreala Quique Setien čupao se za kosu nakon promašaja, ali može biti zadovoljan, njegova je momčad porazila drugoplasirani Real Madrid.