VIDEO Inter je izletio iz kupa! Šokantan poraz u produžecima

2

Nikola Moro ušao je u igru u drugom dijelu, a pomogao je svojem klubu u pobjedi za prvo četvrtfinale Kupa nakon čak 11 godina. Inter je promašio penal i dominirao većinu utakmice, ali ostao je šokiran na svojem terenu

Bologna je izborila plasman u četvrtfinale talijanskog kupa nakon što je na San Siru pred 80.000 gledatelja nakon produžetaka pobijedila Inter sa 2-1.

Serie A - Lazio v Inter Milan

Momčad Thiaga Motte nastavlja sa sjajnim rezultatima ove sezone. Bologna je najugodnije iznenađenje talijanskog prvenstva i trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu ligaške ljestvice.

VIDEO Neviđen potop prvaka Italije! Napoli je izletio iz kupa

Mottini odabranici odlično igraju i u Kupu gdje su prvi put u posljednjih 11 godina dogurali do četvrtfinala.

Inter dominirao utakmicom

Inter je dominirao veći dio utakmice, imao je i vodstvo 1-0 početkom produžetka, no gosti su u posljednjih osam minuta okrenuli rezultat s dva gola.

Lider Serie A je mogao do vodstva u 65. minuti, međutim Lautaro Martinez nije iskoristio jedanaesterac. Pucao je u donji desni kut, ali je Federico Ravaglia obranio udarac. Domaćin je poveo u drugoj minuti produžetka golom Carlosa Augusta. Izjednačio je Sam Beukema u 112. minuti, a pobjedu gostima nakon sjajne kontre donio je Dan Ndoye u 116. minuti.

VIDEO Pogledajte Pašalićev 45. gol u 200. utakmici u Serie A

Za Bolognu je do 69. minute igrao hrvatski nogometaš Nikola Moro. Bologna će u četvrtfinalu igrati protiv Fiorentine koja je početkom prosinca pobijedila Parmu boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Golove Bologne pogledajte OVDJE i OVDJE.