VIDEO Juve u golijadi srušio Sampdoriju, utrpao četiri gola

'Stara dama' je povela s ugodnih 2-0, ali sve je palo u vodu u samo 100 sekundi. U nastavku je dao još dva i popeo se na sedmo mjesto. Sampa je u velikim problemima

U posljednjem subotnjem susretu 26. kola talijanske Serie A Juventus je kao domaćin u Torinu pobijedio Sampdoriju 4-2.

Serie A - Salernitana v Juventus

Počelo je vrlo ugodno za favorizirani Juventus koji je poveo 2-0 golovima Bremera u 11. i Rabiota u 26. minuti. No, sve je za Juventus palo u vodu u manje od 100 sekundi. Augello je u 31. smanjio, a Đuričić u 32. minuti izjednačio na 2-2.

Čekao je Juventus na novo vodstvo sve do 64. minute kada je Francuz Rabiot zabio svoj drugi pogodak za 3-2. Mogao je Juventus opet povesti s dva gola razlike u 69. minuti, ali Vlahović nije realizirao jedanaesterac.

Strepio je Juventus za pobjedu sve do 94. minute, a tada je mladi, 19-godišnji Argentinac Soule postavio konačnih 4-2.

Juventus se popeo na sedmo mjesto ljestvice, dok je Sampdoria i dalje u velikim problemima, na posljednjem je mjestu.

Kolo će u ponedjeljak zatvoriti Milan i Salernitana.