VIDEO Kako su Španjolci razbili Slovake: Bizaran autogol u 3D-u | 24sata

Komentari 14

VIDEO Kako su Španjolci razbili Slovake: Bizaran autogol u 3D-u

Španjolska je do utakmice s Hrvatskom došla uvjerljivom i krajnje neobičnom pobjedom nad Slovačkom uz dva autogola i promašen penal. Pogledajte u 3D animaciji kako je to izgledalo

Dugo su se Španjolci mučili u prvoj fazi Eura u Sevilli, nisu uspjeli zabiti Švedskoj (0-0), iznenadili su ih i Poljaci (1-1), a onda su protiv Slovaka kod 0-0 promašili i penal. Ali nišanske sprave ipak su proradile.

POGLEDAJTE VIDEO: Kako je Španjolska razbila Slovačku

Golovi Slovačka - Španjolska (0-5) 03:50

Pokrenuo ih je slovački golman Martin Dubravka koji je u 30. minuti zabio bizaran autogol nakon što se lopta od prečke odbila točno iznad njega. Sunce mu je očito zasmetalo i zakucao je loptu u svoju mrežu u stilu Tomislava Piplice.

U posljednjim trenucima prvog poluvremena Aymeric Laporte glavom je zabio za 2-0 i smirio navijače na La Cartuji, a potvrda pobjede stigla je u 56. minuti golom Pabla Sarabije od stative, na dodavanje Jordija Albe.

"Furia" je lakoćom probijala bok i na sličan način došla i do četvrtog gola u 67. minuti. Sarabia je ovaj put bio asistent s desne strane, a strijelac Ferrán Torres. Konačnih 5-0 postavio je Slovak Juraj Kucka novim autogolom nakon flipera u petercu.

Videosnimke svih golova s utakmice Slovačka - Španjolska možete pogledati OVDJE.

Španjolska si je tako ipak vratila samopouzdanje i izborila utakmicu protiv Hrvatske u ponedjeljak od 18 sati u Kopenhagenu. Bitka za četvrtfinale Eura.