Komentari 7

VIDEO Krama lažnjakom poslao čuvara po burek i sjajno zabio. Sudjelovao kod sva tri gola!

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac jednog pogotka te je sudjelovao u akcijama za preostala dva u 3-1 (2-0) domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv Bochuma u susretu 14. kola njemačkog prvenstva.

Sjajan gol Kramarića

Kramarić je postigao drugi pogodak na utakmici nakon što se u 43. minuti sjajnim "lažnjakom" oslobodio bloka suparničkog stopera te zatim s pet metara svladao vratara nakon što ga je lijepim ubačajem uposlio Kaderabek.

Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim

Sjajan gol Kramarića pogledajte OVDJE

Sudjelovao kod sva tri gola

Desetak minuta, ranije, u 32. minuti, Kramarić je pravodobnom loptom s desnog krila proigrao Weghorsta koji je izašao sam pred gostujućeg vratara koji mu je uspio obraniti udarac, ali lopta se potom odbila od braniča Mašovića i završila u mreži.

Kramarić, koji je igrao do 88. minute, pokrenuo je akciju i za treći gol, on je u 76. minuti uposlio Bultera na lijevom krilu, a ovaj je ubacio na glavu Beboua koji je povisio na 3-0.Na konačnih 3-1 prekrasnim je volejom smanjio Paciencia u 90. minuti.

Bjelica pred Bayern: Izraziti su favorit, to nam može biti prilika
VIDEO Bizaran autogol u derbiju druge Bundeslige: Komentatori u šoku nakon poteza golmana

Hoffenheim je šesti sa 23 boda, dok je Bochum 12. sa 13. Na vrhu je Bayer Leverkusen sa 35 bodova, tri manje uz utakmicu manje ima drugi Bayern.