Komentari 18

VIDEO Kaneko golčinom završio posao u Kazahstanu! Pogledajte sjajan volej brzonogog Japanca

Dodatna voda na mlin Dinama došla je u 73. minuti kada je Jovančić dobio žuti karton, a Kaneko je u 79. minuti pogodio rašlje iz voleja za 2-0 vodstvo Dinama

Ako je i bilo nekih dvojbi oko pobjede Dinama u Astani nakon isključenja za domaćine i vodećeg gola Gabriela Vidovića, one su se rasplinule 11 minuta prije kraja.

Nakon ubačaja iz kornera lopta se odbila do Takura Kaneka koji je sjajnim volejom probio Čondrića i zabio za 2-0 u 79. minuti. Japanac je sjajno naciljao i pogodio uz samu vratnicu. Bilo je ovo neobranjivo čak i za odličnog Čondrića koji je nekoliko puta spašavao Kazahstance. Kaneko je ovim golom završio posao protiv Astane.

Gol Kaneka možete pogledajte OVDJE.

Zagorac obranio penal, Dinamo slavio u Astani! Hrvatski prvak na korak od euro-proljeća...

Kaneko je proglašen za igrača utakmice, a ovo je njegova statistika:

sofascore Kaneko

Dinamo je došao u vodstvo u 48. minuti kada je Vidović sjajno realizirao jednu odbijenu loptu. "Modri" su puno bolje otvorili drugo poluvrijeme i napokon pokazali svoju kvalitetu. Prijetila je Jakirovićeva momčad još nekoliko puta u drugom poluvremenu, a treba izdvojiti pokušaje Mišića i Petkovića u 50. minuti, Vidovića u 63. minuti i ponovno Petkovića u 76. minuti.

VIDEO Dinamo radi penale kao na traci! Evo kako je Zagorac obranio šut bahatog Gambijca

Astana je u 73. minuti ostala s igračem manje kada je Jovančić srušio Moharramija i dobio drugi žuti karton.

Susret Astane i Dinama u 5. kolu UEFA Konferencijske lige Susret Astane i Dinama u 5. kolu UEFA Konferencijske lige