Komentari 7

VIDEO Kaos u Grčkoj: Domaći huligani bakljama na Kosovare, provocirali ih srpskom zastavom

5

Stotinjak Kosovara bilo je smješteno tik uz grčke 'ultrase', koji gaje obostranu ljubav sa srpskim klubovima, odnosno njihovim navijačima. Grci su Kosovare gađali bakljama i raznim predmetima

Da će vrlo vjerojatno doći do navijačkih izgreda na utakmici Grčke i Kosova (2-0) u Kolosu trebala je 'računati' Uefa, organizatori i policija. Možda su i pretpostavljali, ali nisu napravili previše toga.

Stotinjak Kosovara bilo je smješteno tik uz grčke 'ultrase', koji gaje obostranu ljubav sa srpskim klubovima, odnosno njihovim navijačima. Grci su Kosovare gađali bakljama i provocirali ih zastavama na kojima je Kosovo prikazano kao dio Srbije.

Na kraju prvog poluvremena, Grci su krenuli prema Kosovarima, no organi reda nekako su uspjeli zaustaviti makljažu. Ipak, isto nisu uspjeli u 71. minuti kada je Grčka zabila za 1-0. Tada su grčki huligani bakljama i raznim predmetima zasuli navijače Kosova.

UEFA Nations League - Group J - Greece v Kosovo

- Ovo je nogomet, ne rat. Ako moramo zaustaviti ovu utakmicu, onda to trebamo učiniti - urlao je reprezentativac Kosova Vedat Muriqi.

'Vatreni' traže prvu pobjedu protiv Francuske: Gdje gledati

Prekid je trajao otprilike deset minuta. Inače, za pobjedu Grčke zabili su Giakoumakis i Mantalos te je već sada sada osigurala promociju u Ligu nacija C.

Portugal pao najbržim golom Lige nacija! Srbi ispustili veliku prednost, sve je pratio i Dončić