VIDEO Komentator govorio o Kramariću, on taman zabljesnuo i namjestio gol za Hoffenheim

Najbolji strijelac Hoffenheima u povijesti asistirao je treći put u zadnjih mjesec dana. Nesebično je poslužio Weghorsta za vodeći gol protiv Borussije Mönchengladbach. Hoffenheim je pobijedio 4-3

Drugu utakmicu u nizu i treći put u zadnjih mjesec dana, računajući i utakmice "vatrenih", Andrej Kramarić ubilježio je asistenciju. Hrvatski nogometni reprezentativac namjestio je vodeći gol Hoffenheima u domaćoj pobjedi protiv Borussije Mönchengladbach 4-3 u 30. kolu Bundeslige. Baš ga je tijekom te akcije spominjao komentator srpskog Sportkluba.

POGLEDAJTE VIDEO: Kramarićevo vjenčanje

Andrej Kramarić krstio sina i crkveno se vjenčao s Miom 00:58

- Kramarić, 32-godišnjak, dugi niz godina je u Hoffenheimu, prije toga Leicester, inače ponikao u Dinamu iz Zagreba, ali je igrao i za Rijeku. Sada greška u protivničkoj polovici, bit će 1-0! Dok pričamo o Kramariću, Wout Weghorst upisat će gol. Sedmi gol za Nizozemca - govorio je komentator.

Video možete pogledati OVDJE.

Bilo je to u 36. minuti, a tri minute poslije izjednačio je Robin Hack. Novo vodstvo Hoffenheimu donio je Grischa Prömel u 58. minuti, Ozan Kabak u 66. povisio je na 3-1, a u završnici je umalo uslijedio šokantni preokret. Hack je kompletirao hat-trick s nova dva gola u 78. i 89. minuti, ali je u prvoj minuti nadoknade za veliko slavlje domaćih navijača zabio Anton Stach.

Hoffenheim je ovom pobjedom došao nadomak matematičke potvrde ostanka u ligi, a još ima šansu i za izlazak u Europu. Gladbachov ostanak u ligi još je neizvjestan. Andrej Kramarić najbolji je strijelac u povijesti Hoffenheima sa 126 golova u 280 utakmica. Ovo mu je bila 53. asistencija, a ove je sezone na 11 golova i tri asistencije u svim natjecanjima.