Komentari 97

VIDEO Livaja gurnuo Mudražiju nakon proslave, nije dobio žuti

Šok na šok na Poljudu za Hajduk. Dino Mikanović dobio je crveni karton u 23. minuti, a koji trenutak kasnije hladan tuš priredio je Robert Mudražija koji je zabio prvi od dva gola Lokomotive pred više od 22.000 navijača (1-2).

Lokomotiva 'crna mačka' i za Hajduk: Udaljila je Splićane od borbe za naslov prvaka HNL-a
VIDEO Mikanović u 20 minuta pocrvenio i ostavio Hajduk na cjedilu. Livaja promašio penal

A dok je nakon proslave Mudražija trčkarao sa suigračima prema vlastitoj polovici, među njih je stigao Marko Livaja i tijelom odgurnuo strijelca za goste. Obojicu je k sebi pozvao sudac Igor Pajač, koji nije u toj situaciji pokazao žuti karton.

Split: Marko Livaja nakon što je Hajduk primo gol odgurno Mudražiju

Video možete pogledati OVDJE.

Livaja je, uz Mikanovića, ispao tragičar Splićana jer je pri rezultatu 0-1 u drugom poluvremenu promašio kazneni udarac. Pokušao je "panenkom", koju je pročitao Čavlina.

Hajduk - Lokomotiva 1-2: Šok na Poljudu! Splićani s igračem manje doživjeli težak udarac

U završnici utakmice Livaja je, pak, pokazao nogometno umijeće, no njegov gol škaricama ostat će u sjeni velikog Hajdukovog kiksa u borbi za naslov prvaka.