Komentari 2

VIDEO Messi zabio u prvoj MLS utakmici, pogledajte loptu 's očima' i majstorsku završnicu

4

Leo Messi odigrao je prvu utakmicu za Inter Miami u MLS-u. Njegova momčad slavila je 2-0 na gostovanju kod New York Red Bullsa, a Argentinac je zabio drugi gol na utakmici i ukupno 11. od dolaska u Ameriku.

Gosti su poveli u 37. minuti golom Diega Gomeza na asistenciju Allena, a priču zaključili prekrasnom akcijom u 89., koju je završio čudesni Messi.

VIDEO Messijeve majstorije za odlazak Intera u finale US Kupa

Jedan od najboljih nogometaša sudjelovao je u izgradnji napada i dao prekrasnu loptu 's očima', na što mu je Cremaschi uzvratio sjajnom asistencijom na drugu stativu.

MLS: Inter Miami CF at New York Red Bulls
MLS: Inter Miami CF at New York Red Bulls MLS: Inter Miami CF at New York Red Bulls

Gol Messija pogledajte OVDJE

Inače, bila je to tek šesta ligaška pobjeda Intera, koji uz tri remija ima i 14 poraza. No, sad su tu Messi, Busquets i Alba, koji su donijeli klubu neku novu razinu.

Messi osvojio prvi trofej u dresu Miamija i postao najtrofejniji nogometaš svih vremena!

U akciji sa subote na nedjelju bio je i Stipe Biuk čiji je Los Angeles izgubio 2-1 na gostovanju kod Charlottea. Bivši hajdukovac odigrao je posljednjih 15-ak minuta, dok je na drugoj strani svih 90 minuta između stativa odradio Kristijan Kahlina.