Komentari 9

VIDEO Mourinho bijesan: Klincu poništili gol i pokazali - crveni

Mladi Ganac Felix Afena Gyan u zadnjim trenucima utakmice zabio je nakon što je loptu primirio rukom. Nakon što je proslavio gol, sudac ga je počastio crvenim kartonom

Roma je u ponedjeljak pobijedila Speziju 2-0, učitelj José Mourinho svladao je Olimpicu učenika Thiaga Mottu, koji je bio član šampionske momčadi Intera koju je Portugalac odveo do "treblea" 2010.

Jose Mourinho 00:09

"Vučica" je u završnicu utakmice ušla s komotnom prednosti od 2-0 zbog golova Chrisa Smallinga iz šeste i Rogera Ibañeza iz 56. minute, a u nadoknadi se dogodio krajnje neobičan detalj.

Mladi Ganac Felix Afena-Gyan (18), kojega je Mourinho počastio tenisicama od 800 eura nakon što je prije tri tjedna dvama golovima srušio Genou, zabio je treći gol Speziji u 93. minuti.

Proslavio ga je s Rominim navijačima, a onda je krenula VAR provjera. Felix nije imao sreće, štoviše, pri primanju lopte nepropisno se poslužio rukom.

Poništeni gol Felixa Afena-Gyana možete pogledati OVDJE.

Sudac Alessandro Prontera nije imao milosti. Poništio je gol i Afeni-Gyanu pokazao drugi žuti karton! Mourinho je kiptio od bijesa, ali nije ništa mogao promijeniti. Ostat će bez Felixa na gostovanju kod Atalante za vikend.

Mourinho ima turbulentnu povratničku sezonu u Italiji. Trenutačno je sedmi u Serie A, a Napoli i mjesto u Ligi prvaka biježe šest osam bodova.

Nakon pobjede kod CSKA Sofije u zadnjem kolu grupne faze Konferencijske lige za prvo mjesto i direktan plasman u osminu finala, pa i ove pobjede nad Spezijom za koju je 90 minuta igrao Hrvat Martin Erlić, malo lakše dišu u vječnom gradu.