VIDEO Nebeski skok Perića i dva gola Petka za prolazak skupine | 24sata

Komentari 42

VIDEO Nebeski skok Perića i dva gola Petka za prolazak skupine

VIDEO Nebeski skok Perića i dva gola Petka  za prolazak skupine

Kaneko je bio najbrži u kontri, a u posljednji trenutak srušio ga je Lumbardh Dellova, bivši igrač Hajduka. Petković je uzeo loptu, golmana poslao u jednu stranu, a loptu u drugu

Dinamo je rutinski odradio posao protiv Ballkanija i s tri gola ispratio Kosovare iz Zagreba. Iako smo u prvom poluvremenu gledali dobar defenzivni blok Ballkanija, kada se jednom otvorila obrana gostiju Dinamo je osigurao pobjedu u manje od deset minuta.

Josip Mišić je ubacio iz kornera, a Dino Perić je nebeski skočio i zabio za 1-0. Perić je zakucao glavom i otvorio Dinamu put prema pobjedi.

Dinamo - Ballkani 3-0: 'Modri' će prezimiti u Europi! Erupcija Petkovića i Perića za prolaz

Gol za vodstvo Dinama pogledajte OVDJE.

Samo dvije minute kasnije Dinamo je poduplao svoju prednost. Takuro Kaneko je ubacio s desne strane i ponovno je najviši u skoku bio Perić. Obranio je to golman Kosovara, ali ona se odbila pod noge Petkovića koji je to s lakoćom zabio.

Gol za 2-0 pogledajte OVDJE.

Ždrijeb Konferencijske lige je danas, Dinamo čeka protivnika: Koga može dobiti, gdje gledati?

Kaneko je bio najbrži u kontri i našao se u situaciji 1-1 na s golmanom Ballkanija. Uspio ga je stići bivši Hajdukovac Dellova i oboriti u kaznenom prostoru. Sudac je odmah pokazao na bijelu točku, a Bruno Petković je to mirno realizirao.

Gol za konačan rezultat pogledajte OVDJE.