Komentari 4

VIDEO Nestvarni rekord i utjeha Bayerna za debakl u Gladbachu

'Bavarci' su u srijedu doživjeli najveći poraz od 1978. godine, ali su u Berlinu glatko dobili Union. Već do poluvremena Bayern je utrpao tri komada, a kasnije dodao još dva

Bayern München svladao je Union u Berlinu s 5-2 u 10. kolu njemačkog prvenstva i to samo tri dana nakon teškog poraza u Kupu u Monchengladbachu (0-5).

POGLEDAJTE VIDEO:

Rodbina Josipa Stanišića u Osijeku 01:59

'Bavarci' su u srijedu doživjeli najveći poraz od 1978. godine, ali su u Berlinu glatko dobili Union. Bayern je nakon samo 23 minute igre vodio 2-0 pogocima Roberta Lewandowskog, Leroy Sane je zabio za 3-0 u 35. minuti, da bi Niko Giesselmann u završnici prvog poluvremena smanjio za domaćina.

U nastavku su za Bayern pogađali Kingsley Coman i Thomas Müller, a za Union Julian Ryerson.

Njemački velikan tako je stigao do nestvarnog, nesvakidašnjeg rekorda. S pet komada u mreži sada je na 38 zabijenih golova u samo 10 kola što je novi rekord Bundeslige. Nitko u povijesti njemačkog prvenstva nije postigao toliko golova u prvih 10 kola.

VIDEO SAŽETKA UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić igrao je do 69. minute. Bayern vodi s bodom više od Borussije koja je u Dortmundu porazila Koln s 2-0 pogocima Thorgana Hazarda i Steffena Tiggesa.

Trećeplasirani Freiburg nadigrao je posljednjeplasirani Greuther Fürth s 3-1 s dva autogola i pogotkom iz penala, Wolfsburg je u Leverkusenu iznenadio Bayer s 2-0, a Mainz u gostima Arminiju Bielefeld 2-1.