Komentari 3

VIDEO Pogledajte 'A je to!' gol Lokomotive. Gorica ulovila remi

Lokomotiva je od samog starta bolje stala na travnjak, držala loptu, kreirala, Goricu ostavila na samo dva pokušaja u prvom dijelu i zasluženo povela komičnim autogolom

Lokomotiva je u 29. kolu HNL-a odigrala 1-1 s Goricom, u prvoj od dvije utakmice subotnjeg rasporeda hrvatskog prvenstva. Momčad Silvija Čabraje bila je favorit u ovome susretu, što na koncu nije potvrdila, a u vodstvo je došla prilično nespretnim autogolom nogometaša Gorice.

'Lokosi' su od samog starta bolje stali na travnjak, držali loptu, kreirali, Goricu ostavili na samo dva pokušaja u prvom dijelu od čega niti jedan u okvir Čavlinina gola... I zasluženo su poveli u 29. minuti, možda ne kako bi htjeli, ali nitko od igrača Lokomotive se neće žaliti.

Akcija se odigrala na lijevoj strani, Duje Čop je lijepo petom ostavio za Frana Žilinskog, koji je u kaznenom prostoru ubačajem tražio Ivana Canjugu. Pronašao je golmana Ivana Banića koji je u najboljoj namjeri boksajući pogodio Mateja Leša, a lopta se sretno za Lokomotivu odbila u mrežu Gorice.

Statistika Lokomotiva - Gorica

Rezultat 1-0 na semaforu je stajao do 74. minute kada je Josip Mitrović pogodio za izjednačenje. Gorica je u nastavku zaigrala odlučnije, bolje se postavila pa u potpunosti zasluženo poravnala.

Ustvari, može se reći da je po jedno poluvrijeme pripalo svakoj momčadi. Na koncu realan remi, ali za Lokomotivu izgubljeni jako bitni bodovi. Bodovi koji su joj prijeko potrebni u borbi s Osijekom za četvrto mjesto.