VIDEO, HNL Sažetak utakmice Gorica - Lokomotiva | 24sata

VIDEO Pogledajte kako je junak Gorice u drami srušio 'lokose'

Činilo se da će susret završiti bez golova, no potezi Željka Sopića su se isplatili. Vratio mu je Nizozemac Sven Blummel pogotkom u sudačkoj nadoknadi za prvu pobjedu ove sezone

Nogometaši Gorice su u uzbudljivoj utakmici drugog kola HNL-a srušili suparnike iz Lokomotive 1-0. Na semaforu je rezultat 0-0 stajao sve do 91. minute kada se ukazao Nizozemac Sven Blummel i zabio za prvu pobjedu Goričana ove sezone.

POGLEDAJTE VIDEO: Gorica - Lokomotiva 1-0

Gorica - Lokomotiva 1-0 (sažetak) 08:09

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

I jedni i drugi su u susret ušli s remijem iz prvog kola. Na tom tragu bila je i utakmica u Velikoj Gorici koju je sudio Dario Bel. Nije imao previše posla jer je i prilika bilo na kapaljku. Siromašnih 90 minuta začinila je sudačka nadoknada u kojoj su se isplatili potezi Željka Sopića.

Statistika utakmice Gorica - Lokomotiva

Nešto ranije, u 81. minuti odlučio je izvaditi Mitrovića i Ndockyta te priliku dati Blummelu i Kapulici. Ispostavilo se da je "nanjušio" pravog igrača jer je Blummel točno deset minuta kasnije postao junak.

Pršir je pucao iz daljine, danas odlični Čavlina je udarac obranio, ali loptu odbio samo do Nizozemca, koji nije imao težak zadatak. Pospremio je loptu u mrežu i prvijencem u dresu Gorice novom klubu donio prva tri boda ove sezone.