Komentari 5

VIDEO Pogledajte kako je klub iz treće lige namučio Hajduk i gol Rudešana sa svoje polovice

Nije dobro izgledao Hajduk protiv Jadrana u Pločama, ali 'bili' su na kraju ipak slavili 2-0 (0-0). Namučili su se, dok je 'fenjeraš' u ligi Rudeš vratio Slaven Belupu (3-1) za prošlosezonsko ispadanje

U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa je Rudeš na domaćem terenu protiv Slaven Belupa slavio sa 3-1 (1-1), a eurogol za 3-1 u 79. minuti zabio je Tomislav Srbljinović. U stilu Davida Bechkama potegnuo je sa svoje polovice i prevario golmana Čovića za veliko slavlje i 'uzvrat' za prošlogodišnje ispadanje od 'farmaceuta' u četvrtfinalu Kupa u Koprivnici.

'Lakše je osigurati predsjednika države nego igrače Hajduka na ovakvim malim utakmicama'

Prije njega golove su zabijali Pešić u 13. minuti za domaće, nakot toga je Cascini izjednačio u 19. minuti, a Pavković zabio za slavlje domaćih navijača u 56. minuti (2-1).

POGLEDAJTE VIDEO: Sažetak Rudeš - Slaven Belupo (3-1)

Sažetak utakmice osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa između Rudeša i Slaven Belupa (3:1). 01:57

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Što se Hajduka tiče, 'bili' su protiv Jadrana LP slavili 2-0 (0-0), ali u prvom poluvremenu nije to bilo kako treba. Trener Mislav Karoglan je na teren poslao Filipa Krovinovića Marka Livaju koji zbog kartona ne mogu igrati za vikend u prvenstvu protiv Rudeša, a prvi gol su zabili domaći - u vlastitu mrežu.

POGLEDAJTE VIDEO: Sažetak utakmice Jadran LP - Hajduk (0-2)

Sažetak utakmice osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa između Jadran LP i Hajduka (0:2). 02:20

Ubacio je Rokas Pukštas, a loptu je u vlastitu mrežu poslao David Martić. Prije kraja utakmice konačan je rezultat postavio Emir Sahiti.