Komentari 29

VIDEO Pogledajte konfuziju oko poništenog gola Osijeka i kako je Jugović zabio hat-trick Istri

Utakmicu je uz hat-trick Jugovića obilježila i neobična situacija u 68. minuti. Andre Duarte zabio je za 2-0, ali je njegov gol poništen iz nesvakidašnjih razloga

Nogometaši Osijeka došli su do nove prvenstvene pobjede, na svojoj su Opus Areni u dvoboju 13. kola HNL-a s 3-1 (0-0) pobijedili Istru 1961.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Osijek - Istra 1961 3-1

Sažetak utakmice 13. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Osijeka i Istre 1961 (3:1). 02:19

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Zekićev Osijek je stopostotan! Jugović s tri gola srušio Istru

Prvo ime utakmice bio je Vedran Jugović, koji je ušao u igru na početku drugog dijela i zatim zabio hat-trick! Prvi je gol zabio glavom nakon ubačaja iz kornera u 47. minuti. Jugović je povisio na 2-0 u 86. minuti kada se našao na drugoj stativi u pravo vrijeme, a hat-trick je upotpunio golom s bijele točke u sudačkoj nadoknadi.

Osijek: SuperSport HNL, 13. kolo, NK Osijek - NK Istra 1961.

Poraz Istre ublažio je tek Elias Filet u 94. minuti, a utakmicu je obilježila i neobična situacija u 68. minuti. Andre Duarte zabio je za 2-0, ali je njegov gol poništen iz nesvakidašnjih razloga. Naime, uslijed zviždanja iz publike gostujući igrači su stali misleći da se čula sudačka zviždaljka. Osijek je to iskoristio za drugi gol koji je potom poništen.

Ovo još nismo vidjeli u HNL-u! Osječanima je poništen gol, nitko nije znao zbog čega...

- Imali smo dosta problema, ali imao sam dobar osjećaj. Znao sam da će nam biti teško i zato smo izašli u formaciji jer nisam htio puno čačkati nakon Hajduka - kazao je trener Osijeka Zoran Zekić nakon utakmice.

Njegov suparnik David Catala nije imao puno razloga za zadovoljstvo...

Zekić: Nisam puno htio čačkati nakon Hajduka. Trener Istre: Nemoguće je natjecati se ovako

- Neprihvatljivo je da smo primili dva gola iz kornera, tako je nemoguće natjecati se. Bit ću uz momčad i igrače do samog kraja, ali tražim veću odgovornost - rekao je trener Istre.