Komentari 95

VIDEO Razigrani Hajduk punio 'lokose': Pogledajte sve golove

Nogometaši Hajduka rasterećeni su stigli na gostovanje Lokomotivi u 33. kolu HNL-a. Osjetilo se to na igri Splićana, koji su u potpunosti nadigrali zagrebačkog suparnika pa slavili s uvjerljivih 3-0.

POGLEDAJTE VIDEO:

Svi smo jedna obitelj 01:33

Hajdukovci su bili mirni, fokusirani, igra je imala smisao i dojam je bio da se igrala još jedna utakmica od 90 minuta, da bi Lokomotiva teško pronašla put do mreže.

Zato jesu igrači Hajduka, koji četiri utakmice nisu primili gol, a danas su uspjeli zabiti tri.

Prvi je stigao u 53. minuti kada je Rokas Pukštas proigrao Yassinea Benrahoua poslije velike greške golmana Čavline. Zatim je mrežu na asistenciju Melnjaka zatresao Marko Livaja postigavši svoj 19. u sezoni, a u smiraju utakmice kapetan 'bilih' asistirao je za gol mladom Ivanu Ćubeliću (19).

Pogodak se provjeravao i kada je sudac Patrik Kolarić pokazao na centar, nogometaši Hajduka zajedno su proslavili prvijenac mladog veznjaka.