Komentari 11

VIDEO Ronaldu su vikali 'Messi, Messi'. Zgrozio je sve reakcijom

Cristiano Ronaldo vulgarno je reagirao na provokaciju navijača koji su vikali 'Messi, Messi' na utakmici saudijske lige. Svojom je gestom jasno dao do znanja što misli o njihovom skandiranju...

Marcelo Brozović (31) odnio je pobjedu u derbiju Hrvata u Saudijskoj Arabiji protiv Ivana Rakitića. Brozov Al Nassr slavio je 3-2 protiv Al Shababa, u koji je ove zime stigao Rakitić.

POGLEDAJTE VIDEO: Rodni grad Cristiana Ronalda

reel ronaldov rodni grad 00:56

Cristiano Ronaldo doveo je Al Nassr u vodstvo s bijele točke u 21. minuti, Carrasco je smanjio u 45. za Al Shabab, dok je Talisca na samom početku drugog dijela ponovno doveo goste u vodstvo. Carlos Junior zabio je za novo izjednačenje u 67. minuti, a Talisca je drugim golom odlučio utakmicu u 87. minuti.

Kakav otac, takav sin! Cristiano Ronaldo oduševio fotografijom

U središtu pažnje je, kao i obično, bio Cristiano i potez koji je napravio pred kraj utakmice. Domaći navijači provocirali su ga tijekom utakmice povicima 'Messi, Messi'. On im je simbolično odgovorio.

Naime, vulgarno je gestikulirao prema tribinama zbog tih povika i jasno je dao do znanja navijačima Al Shababa što misli o njihovim provokacijama. Njegovu reakciju pogledajte OVDJE.

VIDEO Brozović razigrava, a Ronaldo trpa! Pogledajte odakle mu je sada asistirao

Rakitić je igrao cijelu utakmicu za Al Shabab, dok je Brozović izašao nekoliko minuta prije kraja utakmicu. Rakitić se prije utakmice srdačno pozdravio s Ronaldom. Zagrlili su se i popričali, a dobro se poznaju iz mnogih El Clasico derbija.