VIDEO, SERIE A Sassuolo potopio Milan, krizi prvaka ne nazire se kraj | 24sata

Komentari 6

VIDEO Sassuolo potopio Milan, krizi prvaka ne nazire se kraj! VAR Rebiću poništio pogodak

'Rossoneri' su nastradali od svoje 'crne mačke', ponovno im je zabio Berardi i ne mogu pronaći izlaz iz velike crne rupe u koju su upali nakon SP-a. Do kraja kola mogu ispustiti i mjesta koja vode u Ligu prvaka

Sassuolo je u nedjelju u utakmici 20. kola Serie A s visokih 5-2 svladao domaći Milan kojem je to četvrti poraz u zadnjih pet utakmica.

POGLEDAJTE VIDEO:

Ibrahimović pokazao stražnjicu 00:16

Poveli su gosti golom Defrela u 19. minuti, a dvije minute kasnije Frattesi je povećao na 2-0. Giroud je smanjio u 24. minuti na 2-1, no nakon toga je Berardi zabio za 3-1 u 30 minuti. Nakon odmora je Lauriente povećao na 4-1 iz penala, a Henrique je zabio za 5-1 u 79. minuti. Origi je smanjio na 5-2 u 81. minuti susreta.

Ante Rebić je igrao za Milan do 71. minute, a Martin Erlić za Sassuolo je odigrao cijeli susret. Rebiću je u 54. minuti poništen pogodak. Bila je to situacija koja je podignula puno prašine na 'čizmi', a čak je i komentator Arene Sport Krešimir Čampa osudio potez talijanskih sudaca.

Tonali je izveo slobodnjak i ubacio, loptu je do Rebića prenio Pedro Obiang, a hrvatski nogometaš efektno je iz voleja zakucao loptu u mrežu. Uključio se VAR i pogodak poništio, a razlog je što je Rebić bio u zaleđu u trenutku kada je Tonali poslao loptu u šesnaesterac.