Komentari 13

VIDEO Ismijavali Ronalda zbog ovog slobodnjaka, a on je sve ušutkao 800. golom u karijeri

VIDEO Ismijavali  Ronalda zbog ovog slobodnjaka, a on je sve ušutkao 800. golom u karijeri

Portugalski napadač na utakmici protiv Villarreala u Ligi prvaka promašio je 34. put kod izvođenja slobodnog udarca pogodivši u živi zid, ali u 78. minuti ušutkao je hejtere zabivši 800. gol

U pobjedi Manchester Uniteda protiv Villarreala (2-0) u petom kolu Lige prvaka, portugalska zvijezda Cristiano Ronaldo (36) došao je do 800. gola u karijeri računajući klupske i reprezentativne utakmice.

POGLEDAJTE VIDEO: Navijači Uniteda o Ronaldu

Navijači Uniteda o Ronaldu VIDEO

Ronaldo se u prvom poluvremenu susreta baš i nije iskazao, a nakon izvođenja slobodnog udarca završio je na meti kritika. Ronaldov pokušaj završio je u živom zidu, a bio je to njegov 34. uzastopni promašaj iz slobodnjaka u LP.

Video možete pogledati OVDJE.

Champions League - Group F - Villarreal v Manchester United

Portugalca su brojni ismijavali na društvenim mrežama, ali on ih je u 78. minuti ušutkao zabivši s ruba kaznenog prostora za vodstvo Uniteda koji se plasirao u daljnju fazu natjecanja. Bio je to njegov 140. gol u Ligi prvaka, odnosno ukupno 800.

Kako je Ronaldo iskoristio grešku suparnika i zabio za vodstvo možete pogledati OVDJE.

Ronaldo je za 'crvene vragove' ukupno zabio 129 golova, u Real Madridu 451 gol, za Juventus 101, za Sporting pet, a u dresu portugalske reprezentacije tresao je protivničku mrežu 115 puta.

Pobjedu Uniteda potvrdio je Sancho u 90. minuti susreta, a u zadnjem kolu Manchester United igra na Old Traffordu protiv Young Boysa.