Komentari 5

VIDEO Srpski reprezentativac u NBA ligi nasrnuo na trenera!

2

Bogdan Bogdanović iznenadio je mnoge nakon što je skočio s klupe i unio se u lice svojem treneru Quinu Snyderu, koji je bio i trener hrvatskom reprezentativcu Bojanu Bogdanoviću u Jazzu

U žaru sportskih borbi nije rijetkost da sportaši "izgube živce" na terenu, a to se sinoć desilo Bogdanu Bogdanoviću (31) srpskom reprezentativcu i košarkašu NBA momčadi Atlanta Hawksa u pobjedi od 113-101 nad Chicago Bullsima.

Bogdanović je u četvrtoj četvrtini šokirao sve nakon što se sukobio sa svojim trenerom Quinom Snyderom. Hawksi su imali time-out, a Bogdanović je u jednom trenutku iz nepoznatih razloga skočio s klupe, unio s Snyderu u lice i žestoko razgovarao s njime.

Odlični Zubac vodio Clipperse do slavlja, Bogdanoviću 15 minuta

Mnogi su bili iznenađeni prizorom, ali situacija nije dalje eskalirala. Suigrači su udaljili Bogdanovića od Snydera, koji mu je htio pružiti ruku nakon razgovara. Obojica su komentirala situaciju nakon utakmice i istaknula kako između njih 'nema zle krvi'.

- Stalno se svađamo, što je normalno, to znači da nam je obojici stalo. Quin je moj čovjek, cijele me godine motivira, imali smo ovakvih manjih sukoba, to se događa - komentirao je Bogdanović, a Snyder je zaključio...

Zubac jako dobar u pobjedi, čuda Wembanyame i Brunsona

- Bogi je bio sjajan, on i ja se jako dobro razumijemo. I više nego dobro, odlično!

NBA: Atlanta Hawks at Chicago Bulls

Inače, Bogdanović je bio najbolji igrač Hawksa u pobjedi s 20 koševa uz sjajan šut 6-7.