Komentari 11

VIDEO Komična simulacija Sona za Oscara: Ovo morate vidjeti

4

Tottenham je srušio West Ham u londonskom derbiju i pobjedom skočio na peto mjesto preskočivši 'čekićare' i Manchester United te tako ostao u igri za plasman u Ligu prvaka

U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je pobijedio West Ham sa 3-1, a za goste je posljednjih šest minuta zaigrao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Tottenham je ovom pobjedom skočio na peto mjesto preskočivši West Ham i Manchester United te tako ostao u igri za plasman koji vodi u Ligu prvaka.

Premier League - Tottenham Hotspur v West Ham United

Domaćin je poveo u devetoj minuti autogolom Kurta Zoume, a na 2-0 je povisio Son Heung-Min u 24. minuti.

U 52. minuti, Son je teatralno pao na pod nakon što ga je Zouma pogodio s loptom, koja je jedva došla do Koreanca, a on je pao kao da ga je nešto 'pokosilo'.

Sonovu nominaciju za Oscara možete pogledati ovdje.

Said Benrahma je u 35. minuti vratio "čekićare" u život. No, korejski reprezentativac Son je u 88. minuti razriješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika zabivši svoj drugi gol na utakmici za konačnih 3-1. Za goste je od 84. minute zaigrao Nikola Vlašić.

Sve golove s utakmice Tottenham-West Ham možete pogledati ovdje.

U prvom nedjeljnom susretu Leicester City je pobijedio Brentford sa 2-1.

Premier League - Leicester City v Brentford

Timoty Castagne u 20. i James Maddison u 33. minuti zabili su za domaći sastav, dok je Yoane Wissa u 85. pogodio za Brentford.

'Redsi pušu za vratom' Cityju! 'Topnici' promašili zicer pa su se raspali, zabili su Jota i Firmino

Na ljestvici vodi Manchester City sa 70 bodova, Liverpool ima bod manje, dok Chelsea na trećem mjestu ima 59 bodova.

Slijede Arsenal (54), Tottenham (51), Manchester United (50)...