Komentari 10

Villa: F. Torresa motiviraju uspjesi i zato ne želi u City

10

Torres sigurno neće doći u Manchester City ako uopće odluči otići iz Liverpoola, ali Barcelona i Chelsea dolaze u obzir, rekao je David Villa

U trenucima velikog slavlja zbog osvojenog svjetskog naslova, najbolji španjolski strijelac na Svjetskom prvenstvu David Villa (pet golova) osvrnuo se i na budućnost svoga kolege iz napada Fernanda Torresa. Nogometaš Liverpoola nakon teške sezone obilježene ozljedama nije bio na najvišoj razini u Južnoafričkoj Republici. Nije zabio nijedan pogodak zbog čega je početak polufinalne i finalne utakmice dočekao na klupi. No, i bez njegova se doprinosa Španjolska uspela na svjetski tron, a pred Torresom su sada, osim razmišljanja o slabom učinku u JAR-u, i dani razmišljanja o nastavku karijere. Čini se da je sve manje vezan za Anfield i da ga sve više vuče želja za odlaskom u klub u kojem će imati više izgleda za osvajanje trofeja. Zanimanje za njegove usluge pokazuju Manchester City, Barcelona i Chelsea, a svoje je viđenje o Torresovom nastavku karijere dao i novopečeni napadač Barcelone Villa.
- Ako odluči otići iz Liverpoola, sigurno neće ići u Manchester City, ali odlazak u Chelsea ili Barcelonu ne treba isključiti. Torresa motiviraju uspjesi, a ne novac i zato ne vidi City kao najbolju opciju. Ne znam gdje je njegova budućnost, ali znam da mora osvajati trofeje, kao i ja. Mislim da je Chelsea u ovom trenutku najsmislenija opcija - rekao je Villa.