Werder: Za Ozila nema nikave nove ponude Reala

1

Nikakvu novu ponudu od Reala nismo dobili. Ne postoji ništa službeno, nego onih početnih devet milijuna. Ta je ponuda smiješna, kažu u Werderu

Madridski dnevnik Marca u ponedjeljak je plasirala vijest po kojoj je Real Madrid poslao najnoviju ponudu za njemačkog nogometnog reprezentativca Mesuta Özila. Navodno je riječ o 14 milijuna eura, koliko Real nudi sadašnjem igraču bremenskog Werdera, a ukupno je to druga Realova ponuda za igrača koji se potpuno dokazao tijekom Svjetskog prvenstva na jugu Afrike. Prva ponuda, od devet milijuna eura, je lako odbijena od strane Werdera, koji je, inače, za Özila tražio 18 milijuna eura. No, nakon ovih navoda Marce oglasio se i Klaus Allofs, sportski direktor Werdera, koji je bio direktan.
- Nikakvu novu ponudu od Reala nismo dobili. Ne postoji ništa službeno, nego onih početnih devet milijuna. No, to nije ponuda koja nas zadovoljava. Zapravo, ta je ponuda smiješna - rekao je Allofs i dodao:
- Nadam se i vjerujem da će Özil ostati i dalje naš nogometaš. Uostalom, zasad ne postoje apsolutno nikakve indicije da odlazi.