Zaboravljeni dinamovac skinuo penal bivšem igraču Milana

Šemper je u Genou došao prošle godine iz Chieva. Ranije u karijeri je bivši golman svih mlađih hrvatskih selekcija nastupao je za Dinamo i Lokomotivu. Ove sezone skupio je tri nastupa

Reggina je u 12. kolu Serie B pobijedila Genou 2-1. Luigi Canotto doveo je domaće u vodstvo u 16. minuti. U 34. poravnao je Mattia Aramu.

POGLEDAJTE VIDEO: Svi smo jedna obitelj

Svi smo jedna obitelj 01:33

Reggina je dobila šansu povesti u 43. minuti. Penal je izveo Jeremy Menez (35), bivši napadač Milana i Rome. Međutim, sjajno ga je pročitao bivši mladi hrvatski reprezentativac Adrian Šemper (24).

Šemperovu obranu penala pogledajte OVDJE.

Međutim, Šemper nije imao šanse u 54. minuti. Novi penal za Regginu i gol Hernanija. Brazilac je inače bivši igrač Genoe. Šemper je odradio svih 90 minuta. Kod Genoe u zapisniku nije bilo Marka Pajača (29) i kapetana Milana Badelja (33).

Za hrvatsku U-21 reprezentaciju ima 13 nastupa. Ugovor s Genoom vrijedi mu do 2025. godine, a Transfermarkt njegovu vrijednost procjenjuje na 1,5 milijuna eura. Ove sezone skupio je tri utakmice, primio je tri gola, a mrežu je sačuvao jednom.