Komentari 9

Zadarski duo hara Francuskom: Suba je lider, Santini opet trpa

1

Poveo je Dijon golom Varraulta u 42. minuti gdje je naš golman skinuo čudo iz čega mu je izmigoljila lopta. Ipak, preko Nabila Dirara u 69., odnosno Falcaa u 81., Monaco stiže do važna tri boda

Monaco je pokazao šampionski duh preokretom protiv Dijona. Nakon što su u srijedu dobili Dortmund, već danas su morali igrati utakmicu Ligue 1 i to je počelo šokantno po Danijela Subašića i suigrače.

Poveo je Dijon golom Varraulta u 42. minuti gdje je naš golman skinuo čudo iz čega mu je izmigoljila lopta. Ipak, preko Nabila Dirara u 69., odnosno prekrasnog gola iz slobodnjaka Falcaa u 81., Monaco stiže do važna tri boda čime potvrđuje visoke ambicije.

Tako su ponovno pobjegli PSG-u na tri boda razlike poslije 32 odigrana kola.

Metz i Caen su odigrali 2:2 u 32. kolu francuskog prvenstva, a zanimljivo golovi su počeli padati tek nakon 65. minute.

Tada je za 1:0 domaćina zabio Sarr. U 74. stvari na početak vraća Santini 13. golom sezone. Za novo vodstvo domaćinu zabija Diabate u 83., no bod gostima donosi Rodelin u 88. minuti.

Caenu predstoji velika borba za opstanak, a trenutno su dva boda iznad mjesta koja vode u drugu ligu.