Zagreb loše otvorio utakmicu pa zatim teško stradao u Danskoj

Zagreb je loše otvorio utakmicu. Aalborg je poveo, a sredinom prvog poluvremena domaćin je imao i velikih sedam razlike Do kraja poluvremena hrvatski prvak je uspio tek smanjiti na minus šest

U susretu 11. kola A skupine rukometne Lige prvaka rukometaši Zagreba izgubili su u Aalborgu od istoimenog danskog kluba sa 22-32 (12-18) upisavši peti poraz u skupini.

U prvom dvoboju igranom u Areni Zagreb u listopadu prošle godine, podsjetimo, pogotkom Miloša Kosa u posljednjoj sekundi utakmica je završena neodlučenim rezultatom 30-30. Nažalost, ovoga puta nije bilo neizvjesnosti oko pitanja pobjednika.

Nenad Šoštarić nakon 4 mjeseca se povukao s klupe RK Zagreb

Zagreb je loše otvorio utakmicu. Aalborg je poveo 4-1, pa 5-2, a sredinom prvog poluvremena domaćin je imao i velikih sedam razlike (11-4). Do kraja poluvremena hrvatski prvak je uspio tek smanjiti na minus šest (18-12).

Nažalost, niti nastavak nije donio veću promjenu u igri. U 47. minuti Aalborg je stigao do 10 golova prednosti (26-16), u nekoliko navrata je imao i 11 pogodaka viška, a na koncu je završilo 32-22.

Zagreb kod Hansena traži novu senzaciju u Ligi prvaka: 'Morat ćemo riskirati poput Parižana'

Aalborg su do pobjede predvodili Mikkel Hansen sa šest golova, te Sebastian Barthold i Mads Hangaard sa po četiri gola, dok je Niklas Landin Jacobsen imao čak 15 obrana. Na suprotnoj strani najefikasniji su bili Filip Glavaš s pet, te Zvonimir Srna i Luka Lovre Klarica s tri gola.