Otkrijte Čačića u sebi i složite prvih 11 za Kosovo i Finsku... | 24sata

Komentari 109

Otkrijte Čačića u sebi i složite prvih 11 za Kosovo i Finsku...

1

Čačić je na mukama uoči Kosova i Finske. Nema Modrića ni Rakitića, Brozović je u mjesec dana odigrao 45 minuta, Rog još nije dobio ni sekunde u Napoliju, a otpao je i Marko Pjaca....

Za Hrvatsku često kažemo da je zemlja sa četiri milijuna izbornika. Svi sve znaju, svi su majstori taktike i formacije, pogotovo nakon što završi utakmica i to ne na način na koji bismo svi mi voljeli... No nije lako biti izbornik. Ili možda je?

Pa evo, pokušajte sami izabrati idealnih 11 za Kosovo. Ante Čačić daleko je od idealne situacije uoči Kosova u četvrta i Finske u nedjelju. Dva nezgodna gostovanja morat ćemo odigrati bez dvojice stožernih igrača, Ivana Rakitića i Luke Modrića, a da stvar bude gora, u posljednji trenutak otpao je i Marko Pjaca.

Ni Ćorluka ne stoji najbolje što se tiče ozljede, no stisnut će zube. Izbornik je naknadno pozvao Marka Roga, Domagoja Antolića i Mateja Mitrovića. Ako je netko siguran u veznom redu onda je to Milan Badelj koji je u vrlo dobroj formi. Pjaca je trebao biti siguran na desnom krilu, kao i Perišić na lijevom, no izbornik će tu morati pronaći neko novo rješenje. Luku Modrića trebao bi zamijeniti Mateo Kovačić.

No pitanje je tko umjesto Rakitića? Brozović je u mjesec dana odigrao 45 minuta u Interu, Rog još nije dobio ni sekunde u Napoliju, a Antolić će teško dobiti šansu u prvom sastavu. Što s napadom? Hoće li izbornik dati šansu nekom drugom umjesto Mandžukića koji sve više grije klupu u Juventusu? Je li vrijeme za Kramarića?

Poigrajte se malo sa sastavom i složite nam najboljih 11. Pa da vidimo hoće li se vaša postava bitno razlikovati od Čačićeve ili će biti tu negdje.