Komentari 4

Golijada u Rusiji: Zarate zabio za pobjedu Intera protiv CSKA

1

Nogometaši milanskog Intera došli su i do druge pobjede u drugoj utakmici pod vođenjem Claudija Ranierija. U 2. kolu skupine B Lige prvaka dobili su CSKA 3-2

Ovoljetno argentinsko pojačanje iz Lazija, 24-godišnji napadač Mauro Zarate, donio je Milanezima pobjedu golom za konačnih 3-2 u 78. minuti, minutu nakon što je Brazilac u domaćim redovima Wagner Love izjednačio na 2-2.

Inter je inače imao 2-0 vodstvo na poluvremenu zahvaljujući golovima Lucija i Giampaola Pazzinija, kojeg je Zarate i zamijenio u 49. minuti, dvije minute nakon što je na 2-1 smanjio mladi napadač Moskovljana Alan Džagojev.

Nakon uvodnih pet neuspjeha (4 poraza i remi) na početku sezone, koji su trenera Gian Piera Gasperinija koštali otkaza niti tri mjeseca nakon što je preuzeo posao, europski prvaci iz 2010. godine vezali su dvije pobjede.