Komentari 112

Zdravko Mamić slao poljupce i mahao svojim obožavateljima

5

U loži i na zapadnoj tribini Zdravka Mamića su njegovi vjerni obožavatelji dočekali ovacijama, a BBB-ovi nisu željeli ući na stadion prosvjedujući protiv braće Mamić

Na Maksimiru se Zdravko Mamić pojavio 50-ak minuta prije početka utakmice. U bijeloj košulji, svježe obrijan, nakon puštanja iz Remetinca stigao je otići kući i urediti se za veliki povratak na stadion...

Čim je izašao iz automobila, okupljeni ispod zapadne tribine počeli su ga srdačno pozdravljati. S nekolicinom se izgrlio, izljubio i fotografirao, čuo se i pljesak, a onda je, nakon više od dva tjedna, prvi put ušao u klupske prostorije.

Pravi “Mamić show” počeo je nekoliko minuta uoči početka utakmice. Pojavio se u loži Maksimir, a kad su ga primijetili gledatelji na zapadu, prolomio se gromoglasan pljesak. Mamić je u svom stilu, a pomalo i u stilu folk zvijezde, širio ruke, mahao i slao poljupce.

Dio BBB-ovaca sa sjevera odgovorio je zvižducima, ali Mamića to nije previše omelo u njegovu showu. Takve ovacije posljednja je na zapadu dobila predsjednica Kolinda Grabar Kitarović, kad se pojavila na utakmici reprezentacije protiv Norveške, a sad je ovacije dobio i Mamić, koji često ističe kako joj se divi. Mogao je Zdravko uživati sve do početka utakmice, a onda mu je vjerojatno pao mrak na oči. Ogled s Hajdukom nije mogao gledati, u Remetincu nema MaxTV-a, a s obzirom na to kako je Dinamo sinoć izgledao, možda bi mu bilo bolje da je i ovu utakmicu propustio.