Komentari 61

Zebec nakon godinu dana sudi HNL, Kolariću Jadranski derbi

Duje Strukan sudit će utakmicu između Istre 1961 i Dinama u Puli, dok će Ivan Bebek ovo kolo odraditi duplu smjenu u VAR sobi - u Varaždinu i Gorici

Posljednji je put kao glavni sudac bio prije godinu dana na utakmici Osijeka i Slaven Belupa (0-0), a tad je podijelio sedam žutih kartona. Nakon pauze se u elitni rang hrvatskog nogometa vraća Mario Zebec iz Cestice koji će dijeliti pravdu na utakmici Rudeša i Osijeka na Kranjčevićevoj. Pomoćnici će mu biti Luka Pajić iz Rijeke i Željko Bučar iz Duge Rese, dok će u VAR sobi biti Igor Pajač iz Sv. Ivana Zeline i Hrvoje Radić iz Splita.

Rijeka i Osijek susreli se u 32. kolu 1. HNL

Mladi Patrik Kolarić (28) sudit će prvi Jadranski derbi između Hajduka Rijeke na Poljudu u karijeri uz pomoć Marjana Tomasa iz Osijeka i Vedrana Đuraka iz Sv. Ivana Zeline. U VAR sobi je Ante Čuljak iz Zagreba te Ivan Mihalj iz Velike Gorice.

POGLEDAJTE VIDEO: Sažetak utakmice Dinamo - Hajduk (1-2)

Dinamo - Hajduk 1-2 (sažetak) 13:14

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Drugo kolo na stadionu Varteksa otvaraju Varaždin i Slaven Belupo. Glavni sudac utakmice je Ante Čulina iz Zagreba, a pomagat će mu sugrađani Luka Pušić i Dario Kolarević. Ivan Bebek iz Rijeke i Ivan Vučković iz Zagreba bit će u VAR sobi.

Strahonja: Penal za Dinamo je upitan, a trebalo ga je ponoviti

Na Aldo Drosini će Duje Strukan iz Splita biti glavni sudac utakmice Istra 1961 - Dinamo. Pomoćni suci su Bojan Zobenica iz Velike Gorice i Ivan Janić iz Iloka, dok će VAR sobi biti Zdenko Lovrić iz Đakova i Kristijan Novosel iz Valpova.

U posljednjem susretu 24. kola SuperSport HNL-a Dinamo i Osijek  odigrali 1-1

Dario Bel iz Osijeka sudit će utakmicu Gorica - Lokomotiva, a njegovi će pomoćnici biti Goran Pataki iz Đakova te Kruno Šarić iz Županje. U VAR sobi je drugi put o ovom kolu Ivan Bebek iz Rijeke uz pomoć Alena Jakšića iz Splita.